Akutní a dlouhodobé léčení

Vypnutí vakcíny:

 

 Nově – vypínám všechny Covidové „vakcíny“ na 100%. Zde naměřím, kolik potřebujete na Vaše vypnutí Akutních léčení (AL).

Většinou jsou to 1-5 Akutních léčení po 450,- Kč nebo 19,- € za 1 Akutní léčení.

Spousta lidí má z nich velké problémy a jejich staré věci, se jim naplno projeví. Nejčastěji, si stěžují, že nemají žádnou energii, rozjedou se jim různé nemoci, od svědění po záněty. Je to vlastně velký zánět v těle…

 

U dětí je to většinou jen 1Akutní léčení, čím starší člověk je, tím více AL

a ještě něco, čím dřív se to vypne, tím lépe pro Vás nebo Vaše příbuzné, partery, kamarady, známé. Opět můžou, ale nemusí o tom vědět, že jste jim to nechali vypnout. Mě stačí od Vás zadání, že to chcete pro ně udělat.

—————————–

Karmická zátěž jednotlivce a její odebírání

U dlouhodobého léčení je délka léčby pro každého jednotlivce individuální. Na začátku mohu změřit přibližnou dobu vašeho léčení, ale je to jen přibližně. Dalo by se i říct to tak, že jak dlouho jste tu nemoc měli, tak o něco kratší dobu bude léčení trvat. Vždy záleží na vás, jak se postavíte k vašemu životu a jakou změnu uděláte ve svém životě. Je to i o převzetí odpovědnosti zpět do svých rukou. Dále nabízím také akutní léčení. Používá se v případě akutních stavů nemocí jako alternativní terapie k té vaší. Někdy je dobré začít i dlouhodobé dálkové léčení tím, že nejdříve se udělá Akutní léčení a pak to dlouhodobé. Při akutním léčení zpracovávám jiné věci (teď i mohu odebírat karmickou zátěž – dále dole), než u dlouhodobého.

 

Při dlouhodobém léčení vás nebo vaše příbuzné léčím každý den na dálku. Tady u tohoto druhu léčení se léčí v oblastech kauzálních úrovní tvoření, kde všechno začíná. Přes tyto kauzální úrovně pak zpět dolů až do úrovní fyzického těla, kde se nám už projevili nemoci neboli disharmonie, se kterými si doktoři a nakonec i vy sami nevíte rady. Řeším je různými způsoby a technikami, a i s kvantovým léčením Milostí, které jsem přijal 16.2.2012. Je to úžasné léčení, při kterém dostáváte postupně Milost a vyléčíte se z různých vašich bolístek a nemocí. Toto léčení je dlouhodobé proto, že nejdříve se vše srovná v kauzálních úrovních bytí a pak postupně prostupuje tato změna i do nižší fyzické, té naší úrovně. Ono se to těžko popisuje, ale léčba není lineární, jak ji lidé znají. Děje se to všechno naráz, jen vnímání lidí je různé a nemusí to hned  zaznamenat. Proto píšu, že po 6 ti měsících určitě změnu uvidí…Vše potřebuje v naši úrovni vnímání svůj čas…

 

Určitě po 6 měsících uvidíte změnu, je to dlouhá doba na její zaregistrování ve fyzické úrovni našeho bytí. Náš mozek běží v setrvačnosti a tak potřebuje trochu delší čas na zaznamenání vůbec nějaké změny. U mnohých může změna už být „dávno“, jen si ji ten dotyčný z jeho úrovně vědomí neuvědomuje. Samozřejmě, že změny mohou přijít daleko předtím… Mám mnoho léčených, kteří předtím žili celý život ve strachách, závislostech, anebo byli napojeni na různé bytosti (schizofrenie a jiné duševní nemoci), entity, egregory nebo myšlenkové formy ve 4 dimenzi a byli od nich úrovněmi Milostí odpojeni. Pak se snáze mohou ze všeho vyléčit. Nabízím toto léčení všem i těm, kteří o něm nevědí anebo nemusí vědět, ale jejich příbuzní jim tuto léčbu mohou umožnit.

 

Pokud se jedná o akutní léčení, to řeším jako jednorázové léčení – je to asi jedna hodina léčby. Tady u tohoto druhu léčby se řeší věci akutně, aby se člověk z toho co nejdříve dostal. Dlouhodobé léčení je na delší dobu, kde se řeší zase jiné věci z dlouhodobého hlediska…

 

(2.2016Dále pak pro vás mám novinku, kterou mám asi od podzimu 2015, ale až od nového roku 2016 se víc zviditelnila a zesílila, že jsem ji mohl identifikovat jako nový nástroj… Zjistil jsem, že je mi umožněno pomáhat odebírat z lidí karmickou zátěž a to někdy docela hodně dolů už při prvním Akutním léčením i 50% a někdy i víc, podle toho, kdo a jak na sobě pracuje nebo ne. :)

Tato Karma nebo karmická zátěž v každém z nás, vytváří situace nebo nemoci, kterými procházíme nebo je máme.

Třeba taková rakovina, ale i úrazy a i některé chronické nemoci, je vlastně přeplněná karmická nádoba (Karma je 100%), kde do ní víc vtéká, než z ní odtéká. Můžu měřit vaši celkovou ještě zbývající Karmickou zátěž. Po odebrání karmické zátěže nemoci rychle odchází, zase podle toho, kolik ještě zbyde celkové Karmy… A ještě jeden aspekt to přináší, pokud máte tu svoji Karmu, máte většinou i jakoby jinou realitu. Po zbavení se alespoň části vaší Karmické zátěže, se vám objeví i nová realita, na základě zbavení se starých „filtrů“, které tam předtím byly a přes které vnímáme ten náš svět.

 

Karmickou zátěž odstraňujeme přes X Akutních léčení (měřím, kolik kdo potřebuje sezení), v rozsahu přibližně asi 1-21 dní (opět to měřím, u každého je to jiné), kde při prvním Akutním léčením mám dostatek času i na jiné věci a při dalších to vše znovu upevňuji a dolaďuji. Aktivuji u toho i mnoho dalších věcí, které teď mohu za vás udělat, a o kterých se ještě moc mezi lidmi neví a ani, pokud by o tom věděli, by jim to moc nešlo. (připravuji k tomu nový seminář – Vstupování do Akáši nebo jiný název, to ještě procítím :) ) Rozhodně měřím u každého z vás, zda jste napojeni na nějaké bytosti/nalepence (přes ně ztrácíte svou energii), no a pak aktivuji určité věci ve vás, které vám pomohou k dlouhověkosti bez nemocí. :) Pak ale záleží už na vás, jestli toho využijete nebo ne…

 

Další věcí, kterou řeším u Akutních léčení, je i odpojení od různých bytostí ať už tmavých nebo jiných, které nás nějakým způsobem negativně ovlivňují, dále pak i odpojení z různých myšlenkových forem, Gurů, astrálních parazitů, Egregorů, Entit a podobně.

 

Dále mohu očistit byt, dům, pozemek od všech negativních energií, které tam jsou, přetrvávají, „straší“ a které mohou dělat nevyváženým lidem problémy.

 

Dále dělám s Akutními léčeními energetický doprovod při různých operacích, zákrocích, chemoterapiích atd., jak vás, tak i vašich milých. Operace proběhne snáz a i zotavování po ní, projde rychleji a vše je většinou bez větších komplikací.

 

Pracuji při odebírání Karmické zátěže i s vnitřní moudrostí vašeho těla Innate, programuji s ní určité věci, o kterých ani nevíte, že jsou možné a Innate pak přebírá určité procesy v těle, aby vás nebo vaše milé podpořila v tomto procesu očisty, omlazení a léčení. Kryon o Innate často hovoří a i vyzývá, aby lidé tuto komunikaci dělali, ale většina lidí k ní nemá plný vědomý přístup. Je to i o úrovni vědomí člověka, a i o jak dalece je aktivována vaše DNA. Přeprogramovává se při tom i Vaše Akáša, aby už tam nebylo to, co se vám nebo vašim milým děje… Ale je to proces.

 

Nejlepší po tomto 1. Akutním léčení je, ihned přejít do dlouhodobého léčení, kde se mohou další věci dále urovnat/srovnat/zharmonizovat, aniž byste se museli u toho nějak sami „namáhat“ nebo „snažit“.  to doporučuji u všech. Když budete na sobě ale i vy aktivně pracovat, vše se u vás mnohonásobně urychlí. Za nějaký čas se může odebrání karmické zátěže zopakovat… Jde to i pro ty, kteří o tom nevědí.

Vše na mých stránkách, co dělám a nabízím za semináře a kurzy, vám v tom určitě pomůže. Vím to, protože mne to dostalo tam, kde dnes jsem a co mohu dělat. 

Pokud by někdo chtěl snížit karmickou zátěž, pak se mi nahlaste přes kontakt dole. Pro ty, kteří ke mně nemohou přijet na Akutní léčení, dělám to samé na dálku.

 

Také jsem objevil, jak odstranit velice dobře schizofrenii, čili rozpolcenou osobnost a hlavně jak to udělat, aby nebyla znovu „posedlá“ tmavými bytostmi. Schizofrenie jsou „nalepenci“, které odstraňuji už běžně, to není ten problém, problém je to, že ta osoba si to neustále znovu a znovu přitahuje svými vnitřními programy a negativním nastavením, a tak se u ní buď tyto bytosti střídají, anebo má jednu nebo více těchto duší. A ty se pak projevují tak, že v tu chvíli přebere jedna bytost vedení. A pak jsou ti lidé třeba zlí nebo křičí, nebo mají jiné projevy ne pro ně zrovna typické…

Bylo docela náročné vymyslet, aby se i přes tyto „zvací“ programy nenalepovaly neustále další a další. A to mohu teď už s určitostí říct, že se mi to podařilo a vím, jak na to.

 

Při tom všem si pomáhám i přes vědění od Dr. med. mag. theol. Ryke Geerd Hamera – Germánská nová medicína

 

Všechno se dá léčit, pokud se tomuto novému pohledu otevřeme a dovolíme si to…

 

a protože jsem absolvoval i homeopatickou školu, používám u tohoto léčení i homeopatii. V tomto případě Inspirující homeopatii podle Dr. Tinuse Smitse. Ta plně rezonuje s tím, co dělám.

Cenu jsem zvolil tak, aby toto léčení mohli využít všichni.

 

Co se s tímto odebíráním Karmické zátěže dá všechno léčit?

Co už se odebráním Karmy všechno vyléčilo, tím že se vlastně aktivují vaše sebeléčící schopnosti vašeho těla:

Aktivuji při tom i DNA dotyčného

vypnutí vakcíny – hlavně Covid-19 RNA, a i ty, které způsobují u dětí autizmus, vlastně všechny vakcíny

Anorexie, Bulimie

bolesti – hlavy, očí, krku, břicha, žaludku, střev, srdce, kloubů, svalů, páteře, uší

Cukrovka / diabetes

Crohnova nemoc, Celiakie, různé další nemoci zažívací traktu

černá Magie, posedlost, nalepené bytosti, čištění bytů, domů, pozemků, předmětů

deprese, neradost ze života, myšlenky na sebevraždu

Germánská Nová Medicína (GNM) mohu měřit a odebírat konflikty, zacyklení, koleje a i neprojevené tzv. latentní konflikty, které ten člověk ve svém životě neustále používá, ale jsou to i rodové spojené nádoby

krev – leukémie, chudokrevnost a další

mužské různé nemoci

Multiple Sklerose / Encephalomyelitis disseminata / Roztroušená skleróza

neplodnost žen i mužů, těhotenství, lehčí porod

pásový opar

pískání v uších, tinitus

průjmy, zácpy

Psoriáza/lupenka, všechny možné kožni onemocnění i rodové

různé „rakoviny“/bulky v hlavě, v prsou, v těle, v krvi - akutní myeloidní leukémie, leukémie, zvětšené uzlíky na štítné žláze, rakovina prostaty,

srdce – extra systoly srdce, bušení srdce/palpitace, tlak, bolest za sternem,

systémovou únavu, vyhoření, únavu

trombofebitita

vysoký tlak, mdloby, epilepsie, závratě – táhnutí „na jednu stranu“,

vyhřezlé plotýnky, rakoviny páteře

záněty – různé v těle, zubů, revmatoidní artritida, artróza, kloubů, močového měchýře, močových cest, ledvin, jater, slinivky, sleziny

ženské různé nemoci

psychické problémy, schizofrenie, různá nutkání, OCD, ADHD, touretteův syndrom, deprese, bipolární porucha, halucinace, naměsíčnost

úspěšné detoxikace po kouření trávy / marihuana / Cannabis

 

Cena

Rozhodl jsem se (12.12.2022), že snížím pro všechny ceny za dálkové léčení , (které byly 650,- Kč nebo 25,- €)  na 450,- Kč nebo 19,- € a i lokální léčení.

Akutní léčení (AL) na dálku – 450,- Kč nebo 19,- €. Platí se podle počtu akutních léčení.

 a Akutní léčení lokální u mne, ca. 1.5 hodiny také sníženo (z 1000,-) na  700,- Kč nebo 30,-€.

Dlouhodobé dálkové léčení (M DL) – paušálně za 1 měsíc 350,- Kč nebo 15,- € (platí se dopředu buď po 3 nebo 6 a více měsících).

Odstranění části Karmické zátěže - X Akutních léčení (X -počet AL, měřím kineziologií, kolik jich opravdu v tu chvíli kdo potřebujete) v rozestupu mezi nimi asi 1-55 dní = X x 450,- Kč  plus Dlouhodobé dálkové léčení minimálně 6 měsíců

 

Jak se přihlásit

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakty.

Prosím, uveďte vaše jméno, příjmení, spojení na vás.