Semináře metody PPP

Přijďte na seminář PPP (Přijmout, Pochopit, Propustit), který může zásadním způsobem změnit váš život. Dostanete jednoduchý návod, jak se účinně zbavit omezujících přesvědčení, obav, strachů, vnitřních nejistot, představ i negativních zkušeností, které způsobují, ať už si je uvědomujete nebo ne, že nežijete plnohodnotný život. Připravil jsem pro vás 3 semináře metody PPP.

 

V prvním semináři vám vysvětlím, jak metoda funguje a zaměříme se tu hlavně na vztahy. Těmi si skoro úplně vyřešíte své dětství. Bez vyřešeného dětsví (naše vnitřní dítě) se nepohnete dál. Poté si už budete umět sami vyřešit své základní vztahy, vzorce rodu, přesvědčení rodu a mnohem víc. Většinou doporučuji alespoň si přijít na jednu terapii metodou PPP, kde uvidíte jaké to je, když se vám uleví, tedy hodně uleví a jak se k tomu přijde. Pak už to naučené ze semináře snáze zúročíte, protože už víte, jak to má po vyčištění vypadat, a jak se máte cítit. Používám tu nové pracovní listy s podrobným návodem jak na to. Vy, kteří jste byli na mém semináři již dříve a ještě tyto nové pracovní listy nemáte, je dostanete, když přijdete na seminář metody PPP 2.

 

Na druhém semináři po sdílení, jak se vám dařilo nebo daří s předchozími nabytými znalostmi, se zaměříme na čištění problémových věcí. Což je úplně něco jiného než vztahy. Samozřejmě se zaměříme i na vaše otázky k metodě PPP, které vám mohli vytanout po jejím používání. Dostanete i na tomto semináři pracovní listy a návod na řešení problému v minulosti, jak na to.

 

Na třetím semináři se zaměříme na to, co vám jde a nejde, nebo jak si to ulehčit. Poté vám ukážu a uvedu podrobně do 5 základních traumat, které máme každý minimálně jedno a více. Většinou se tak nějak prolínají. Ukážu vám, jak si to můžete řešit. Dále pak vám ještě ukážu, jak si s dalšími technikami ulehčíme nebo zkvalitníme metodu PPP. I zde dostanete nová skripta a návod, jak na nemoci.

 

Existuje východisko – pojďte se přesvědčit.

 

Pro ty z vás, kteří byste chtěli pracovat jako terapeuti,  připravuji výcvik na terapeuta. Výcvik je zatím na optání a měli byste být v sudém počtu.

 

Naučíte se, jak si pomoci sami.

 

Délka kurzu

od 9:00 do 17:00 hodin, s přestávkou na oběd

 

Cena za seminář

1500,- Kč

 

Objednání

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakt.

 

Rozpis seminářů

Vyberte seminář v Kalendáři akcí.