E-maily od klientů

20.11.2022

Malá holčička se narodila už s mokvavým ekzémem za ouškama. Měla Karmickou zátěž na 74%, což je pro takto malou holčičku hodně. Krátce po jejích třetích narozeninách jsem ji začal léčit, tedy odebírat Karmickou zátěž, bytosti, které na ní lpěli, spoustu konfliktů, zacyklení těchto konfliktů a kolejí, a dalších věcí, které se u toho odebírají. V květnu 2022 jsme jí začali léčit. Za 2 měsíce mi píše:

Ahoj Mílo, malá je, už téměř v pořádku. Za ušima má ještě někdy sem tam bolavé fleky, jako ekzém, ale je to o hodně lepší, někdy už má i úplně čistá ouška. ….. ale jinak si celkově myslím, že je určitě velké zlepšení i s tou její povahou je víc usměvavá a tolik, už se nevzteká.

po dalších 2 měsících:

Ahoj Mílo, ozývám se po měsíci cca. Malá je v pohodě, ekzém za ušima se úplně ztratil tak mám radost …je šikovná, aktivní věku ….takže vše běží vyrovnaně.

a tady ted v listopadu:

Ahojky Mílo, včera jsem viděla malou, až po 14 dnech, takže jsem zjišťovala jak vypadá. Má ouška, už min. měsíc krásně čistá a je úplně bez ekzému…Těší mě, že ten ekzém opravdu úplně zmizel a to je krásné potvrzení, že to funguje, díky

 

08.08.2021

Ahoj

Ďakujem za vysvetlenie. Velmi zaujímavé. Aj za info o germanskej novej medicíne ;)

Áno včera zvláštny deň. Take prazno ticho ľahkosť. Neviem to popísať pre mňa nový pocit ale nič negatívne .. (Bylo to po prvním Akutním léčení pro odebrání Karmické zátěže…Míla)

Teším sa na ďalšie liečenia

.

10.12.2018

Hezký večer, pane Mílo,

chci se Vám jen pochlubit, že se opravdu začínám cítím dobře, kupodivu mě dnes ani nerozhodilo opět to, že rodiče, tak jako stále, preferují synovce a byli na jeho besídce ve školce, byť můj syn chodí s ním do té samé, ale besídky u mých dětí neřeší… Napište si, prosím, někam, že budu potřebovat ještě příště pořešit manžela od sestry (ani ho nechci nazývat švagrem) a jeho sestru, to mě ještě v pátek dosti vytočilo.

A rovnou se ještě zeptám, jakmile dokončíme akutní léčení, tak budu mít obavu, abych zase neskončila v té „nasranosti ze všeho“ jako před tím, než jsem k Vám začala chodit, tak dá se pak chodit třeba jednou za nějaký čas nebo jak se to řeší dále? Protože pocit té lehkosti jsem neznala hoodně dlouho a začínám si ho užívat, ještě tedy tam něco určitě je, ale na tom se dá taky 100% zapracovat :-)

Děkuji M….