Terapie PPP

Normálně procházíme v životě situacemi, které, pokud je správně pochopíme, odejdou a už nikdy se nám do života nevrátí. Zrovna tak můžeme různé věci pochopit třeba na jiných lidech – přece jenom nemusíme prožívat všechno sami, můžeme se poučit i z chyb druhých. Ale myslím si, že to umí málokdo. Když to pochopíme na druhých, tak nám to odejde taky z našeho života. Anebo to můžeme všechno přijmout, takříkajíc, z „gauče“ doma.

 

Tím to Přijímáme, Pochopíme a Propustíme. Tyto 3P nebo PPP jsou zásadní v našich životech, bez nich se ty naše lekce, pro které jsme si sem na tu naši krásnou modrou planetu přišli, nikdy neuvolní. To je řešení té naší „karmy„.

 

Proto vám nabízím terapie metodou PPP, u kterých právě tyto 3P prožijete a následně pochopíte, proč se ve vašem životě tyto situace /emoce, strachy, negace atd./ děly a tím, že je pochopíte, je z vašeho života natrvalo propustíte. Už se vám nebudou opakovat. To je na této metodě to krásné, vyřešíte je na 100%. To, že to přijmete, neznamená ještě, že s tím souhlasíte.

 

Po celou dobu sezení budete mít zavřené oči, budou se vám lépe vybavovat konkrétní situace, lidi a vaše pocity. Budeme hledat vaše negace ve vás a ty pak následně zrušíme/zpracujeme. Bližší k tomu všemu vysvětlím před terapií samotnou. Uvidíte, uleví se vám a bude se vám to zdát až neskutečné, jak se ty vaše problémy od vás „vzdálí“… a uvidíte je v „novém“ světle.

 

Přijďte na terapii, rád vám pomohu od vašich problémů.

.

 

Jaké problémy terapie PPP řeší?

Příklady problémů

Vztahy v rodině, práci
Opuštění, ztráta člověka
Tragické události, Traumata

Řešení neplodnosti

jakékoli nemoci i fyzické, (rakovina, bulimie, senná rýma atd.)

Hybnost, Váha
Strachy, fobie

Kouření a jiné závislosti
Postoj k životu
Láska, sex
Finance
Osobní růst
Výkonnost (pracovní, sportovní, sexuální…)
ale i Koktání a jiné disfunkce

 

Typy problémů

Fyzické
Psychologické
Emocionální
Mentální
Spirituální
…všechny

 

Délka terapie

asi 3-4 hodiny, začátky terapie kdykoli po domluvě

 

Možnost terapie i přes Skype nebo telefon/mobil

Pro vás, kteří ke mně nemůžete přijet osobně, nebo jste z daleka, je možnost udělat sezení přes Skype nebo telefon/mobil (měl by mít sluchátka) – mám dobrý tarif v ČR, pro Slovensko bohužel ne.

 

Cena

2.200,- Kč (95,- €) za 3-4 hodinovou terapii.

Konzultace a rady, ústně či mailem zdarma. Studenti, důchodci či lidé v tíživé situaci se mohou domluvit na splátce.

 

Objednání

Objednat se můžete jakýmkoli způsobem, který najdete na stránce Kontakt