Mé zkušenosti s PPP

Mnozí z vás se možná diví, proč není o této metodě toho víc na internetu. Přeci někde musí být, jak tato metoda přesně funguje?

 

Asi to opravdu nikde nenajdete. Bude se vám zdát, že je to spíš takové mlžení okolo celé metody. Může se vám i zdát, že je to až příliš fantastické, co tato PPP slibuje všechno vyřešit. Jakoby zase jedna další metoda, která slibuje zázraky. Mohu vám říct, že to všechno je pravda, co se o ní píše a jsou to „zázraky“.

 

Ano, nepíše se nikde o tom, jak přesně tato metoda funguje. Je to z toho důvodu, že kdyby tam bylo přesně popsáno jak na to, a vy byste to v tu chvíli zkusili podle tohoto návodu a z nějakého důvodu by vám to nešlo přijmout (většinou nevíme jak; jak dlouho atp.), pak byste mohli tuto metodu navždy zavrhnout, že nefunguje. A to by byla opravdu velká škoda.

 

Proto asi nikde návod nenajdete. Spíš si to jděte vyzkoušet sami na sobě při terapii a uvidíte, že to, co právě nemůžete ve vašem životě vyřešit, se rozplyne jednou pro vždy a vy najednou chápete, proč se vám to dělo a i všechny tomu podobné situace, které se neustále s určitou pravidelností pořád opakovaly a opakují. Většina lidí se může tuto metodu pro sebe naučit.

 

Celá tato metoda je o vědomém přijímání.

Normálně procházíme v životě situacemi, které, pokud je správně pochopíme, odejdou a už nikdy se nám do života nevrátí. Zrovna tak můžeme různé věci pochopit třeba na jiných lidech – přece jenom nemusíme prožívat všechno sami, můžeme se poučit i z chyb druhých. Ale myslím si, že to umí málokdo. Když to pochopíme na druhých, tak nám to odejde taky z našeho života. Anebo to můžeme všechno přijmout, takříkajíc, z „gauče“ doma.

 

Tím to Přijímáme, Pochopíme a Propustíme. Tyto 3P nebo PPP jsou zásadní v našich životech, bez nich se ty naše lekce, pro které jsme si sem na tu naši krásnou modrou planetu přišli, nikdy neuvolní. To je řešení té naší „karmy„.

 

Proto vám nabízím terapie metodou PPP, u kterých právě tyto 3P prožijete a následně pochopíte, proč se ve vašem životě tyto situace /emoce, strachy, negace atd./ děly a tím, že je pochopíte, je z vašeho života natrvalo propustíte. Už se vám nebudou opakovat. To je na této metodě to krásné, vyřešíte je na 100%. To, že to přijmete, neznamená ještě, že s tím souhlasíte.

 

Jak už jsem psal jinde, mám tuto metodu od roku 2007. Už je to od té doby asi 11 let a tak, když se podívám zpětně na moje změny v životě, jsou víc než úžasné.

 

Po 1 roce pravidelného používání (každý den i několik hodin) jsem se změnil o 180°. Z toho zlostného a občas velmi nepříjemného Míly, byl najednou jiný člověk. To naučené chování rodu, které se projevovalo při hádkách, bylo pryč. (Jednou daleko před PPP jsem pozoroval sám sebe, jak křičím na mého syna. Během toho jsem si uvědomoval, že řvu a nemohu si pomoct a nemohu to ani zastavit. Říkal jsem si, „Mílo proč řveš?“ Ale musel jsem to dořvat až do konce… Tenkrát jsem to nedokázal zastavit. Pak jsem přestal křičet (autopilotní program doběhnul) a šel se stydět do vedlejšího pokoje.) To jsou ty naše programy z rodu, je to naučené a při „aktivaci“ to běží tak dlouho, dokud to samo nedokončí. Teď tomu říkám autopilotní program. Tak toto bylo pryč, navždy.

 

Po 2 roce používání, jsem při jarní rovnodennosti 2010 zažil navýšení vědomí. Prostě najednou jsem se nacházel vědomím někde jinde, jakoby další level ve vnímání. To uvědomění, že je něco jinak než dřív, bylo překvapující a přišel jsem na to až asi po 2 měsících. Najednou jsem byl v míru se vším, bez posuzování. Byl to samozřejmě teprve začátek vyššího vědomí. Vlastně už jsem nedělal PPP každý den, ale bylo to už třeba 14 dní práce na něčem a pak ta samá doba odpočinek a zase se vyplavilo nějaké téma a tak pořád do kolečka. V květnu 2010 jsem byl na přednášce Dana Wintera o posvátné geometrii v Brně. Tady nám ukázal svůj vynález (HeartTuner), se kterým zjišťuje, zda se srdce toho kterého nachází ve zlatém řezu (frekvenční pásmo srdce, při kterém frekvence zlatého řezu generují další harmonické frekvence – je to léčení sebe sama srdcem). Nechal jsem se otestovat. A srdíčko bylo ve zlatém řezu. Dan říkal, že to u mužů nevidí skoro vůbec…

 

Samozřejmě že se vědomí pořád navyšovalo a navyšuje. Počínaje 3 rokem jsem začal vnímat hojnost. Hojnost všeho. Pořád se objevovaly ale i témata, které ještě stále nebyly vyřešené. Ale už to bylo v daleko větších odstupech. Vše, co vám nabízím tu na mém webu, mně k tomu napomáhá a pomohlo. Je to hlavně Shamballa, která po ukončení nějakého tématu s PPP, nám to opravdu odebere všechno pryč. Nic tam nezůstane.  Světelné terapie KA, pomáhají odebírat a léčit věci z jiných zákoutí naší duše a vrací nám zpět její fragmenty. Snadněji pak vidíme další témata, která se někdy hodně „skrytě“ začínají ukazovat. Ten temný sklep v nás, se začíná měnit v nádhernou světlou místnost. Vše v mém životě, se začíná prosvětlovat.

 

 

Pokud si odstraníme ze sebe všechny ty věci, které nám vadí, odstraníme vlastně i myšlenky na to všechno, a tak můžeme zažívat větší část dne bez myšlenek. Tím se nacházíme Tady a Teď neboli v přítomnosti. To je to, po čem všichni jogíni světa touží. Meditace bez myšlenek. A najednou to tak mám a skoro celý den… Krátkodobá paměť se mi docela hodně zkrátila, že si pamatuju občas stěží už minulý den… Ale to je proces pro žití v čase Tady a Teď a přepínání se na multidimenzionální vědomí. Je zajímavé, že se mi to na seminářích neděje, na všechno si většinou vzpomenu. :-)

 

Našel jsem urychlení metody PPP, používám to u sebe a při dálkových léčení. Teď s tím pracuji i při terapiích a léčeních.

 

Dne 16.2.2012 jsem přijal mé nové léčení – Kvantové léčení Milostí. (dále jako KLM) Při tomto léčení nejdříve sebe samého, jsem poznával, co všechno toto nové léčení umí. Byl jsem překvapen, jak je to jednoduché, až moc jednoduché. Teď už ho používám jako standartní léčbu při všech mých léčeních. Některé věci zmizí okamžitě, některé potřebují pochopení člověka, bez toho pochopení ho to jen tak neopustí. I ji používám, když něco přijímám metodou PPP. Tuto mou metodu KLM jsem zařadil jako seminář KLM 3.

 

No a kde se nacházím dnes (24.5.2015)? Tak to musíte zjistit sami, nejlépe na některém z mých seminářů, na kterém vám mohu ukázat nebo poradit i ten váš směr růstu od člověka k Člověku. Tak se na vás všechny budu těšit při nějakém tom našem setkání…

 

Jo a ještě něco. Uvědomte si, že jsme sem na tu naší matičku Zem přišli jako pravá esence naší duše. A až teprve tady, někdo až po narození, někdo ještě předtím, jsme převzali karmu z buněčné paměti rodu a pak nám naši rodiče, jako ty jejich rodiče, aktivovali všechno to, pro co jsme si sem přišli. To udělali (aktivace) i všichni naši další vychovatelé, spoluvrstevníci, spolužáci a pak třeba ještě nějaký náš idol, a završili jsme to i naším světonázorem (i samozřejmě karmou vesnice, města, státu, kontinentu a celé planety). Prostě všechno to nevyřešené z minula a před tím a tak dále… Většina z vás chodí neustále do stejného rodu – jsou tam pořád ty samé nevyřešené negatvní emoce z minula. Většinou to trvá i několik inkarnací, než si vyřešíme jednu emoci. A v tomto životě je můžeme konečně zrušit/přijmout navždy. Jedná se teď o evoluci lidstva na vyšší stupeň Vědomí. A to se právě u vás, kteří toto čtou, děje.

 

Narodili jsme se u těch správných rodičů a teď už vím, že se můžeme znovu stát naší pravou esencí duše, kterou normálně jsme. Uvědomte si, že nejste a ani ostatní nejsou zlí a negativní, jen se to naučili od těch svých rodičů, a v každé rodině tomu říkají „láska“. Takže takto všichni projdeme našim učením, jak tu nejlépe přežít. Převzali jsme na sebe všechno to zlo a negace rodu v rámci co nejlepšího přežití. Přežít za každou cenu.

 

Možná se někteří z vás ohradí, že vy přece nejste určitě zlí  a negativní, ale už jenom to, že se vám to nelíbí, jak je někdo zlý a negativní, tak jste na stejném kyvadle, jen momentálně na jeho druhé straně. A až vám dojde vyvažovací energie, pak se překývnete na tu druhou stranu, o které si myslíte, že ji nemáte. Mnohým z vás vadí to negativní těch druhých vůči vám samotným, ale že vy to třeba děláte svým dětem „normálně“ (nejste si toho vědomi), to už neřešíte….  Většina to nazývá „láskou“. Sice tato „laska“ nemá nic společného s to Láskou, která je bezpodmínečná a je to vlastně jiné frekvenční pásmo, než momentálně žijeme. A sem, do této Lásky jdeme všichni, buď teď v tomto životě, nebo někteří až v tom příštím. Ale za nějaký čas se tam určitě dostanou všichni.

 

Mám v podpise na mých mailech:

Láska je nepřítomnost strachu.

Pravda je nepřítomnost strachu.

 

Abychom se mohli překývnout do frekvenčního pásma Lásky, musíme se zbavit veškerého strachu a negací. A o tom je tato metoda PPP, kterou vám mohu nabídnout, abyste si mohli ty vaše životy pořešit sami. Nikdo jiný to za vás ani nemůže udělat. Nepřítel není venku okolo vás, ale uvnitř vás, a tento váš vnitřní „nepřítel“(podvědomí) vám vytváří tu vaši REALITU. Což je to, co právě teď žijete a na co se soustředíte. To je sebepoznání a mohu vám garantovat, že přijdete na věci, o který se vám ani nesnilo. Pochopíte vaše rodiče, bez toho, abyste s nimi museli mluvit. Mohou být i už po smrti, nebo je vůbec nemusíte znát, ale určité věci pro sebe pochopíte a toto pochopení z vás udělá jiné lidi… Takové, kterými byste rádi byli. Stanete se Člověkem s velkým Č. A hlavně, změní se vám REALITA na tu, co byste rádi měli – Hojnost všeho, Mír, Štěstí, Radost, Láska atd.

 

A frekvenční pásmo Lásky je od 5. dimenze nahoru. Všechno to pod tím, je jen o iluzi a strachu a nalepovací lásce – na lásku se nalepí strach. Tomu se říká 3. a 4. dimenze nebo dualita. Vysvětlím vám to podrobněji na seminářích.

 

Tak co, nechcete si to už konečně změnit?

 

 

Míla (21.01.2016)