Metoda PPP

Metoda PPP


Změň svůj život Ty. Nikdo jiný to za Tebe neudělá

Metoda PPP je metoda , která řeší negativní myšlenky, emoce, vztahy, podvědomé vzorce a programy chování. Vadí nám v životě spousta věcí, se kterými se nedokážeme vyrovnat a tak nám tyto negace berou energii a nevědomky nás dostávají do negativních situací a nemocí. A vesmír dělá vše proto, aby nám pomohl si tyto věci vyřešit.

 

V mnoha ezoterických knihách se píše o přijmutí problému, ale už se nepopisuje, jak to máme dělat. Jak přijmout nějakou negativitu v nás. Víme jen, že tyto negativní věci nás tady na Zemi učí, ne ty pozitivní. A každá negativní myšlenka, nebo negativní vzorec z naší rodiny, města, společnosti, nás to chtějí naučit. Učí nás tím, že přitahují události. Pak se nám děje, co se nám děje. Pokud ale víme, jak na to, pak můžeme tyto negativní věci přijmout a tím se od nich osvobodit. Víme pak sice, že je stále ještě máme, ale už jim nedáváme energii, už nám nic „neříkají“.

 

Časem se i tyto pak ztratí, rozplynou se a nemusíme je znovu a znovu prožívat. Mějme pořád na paměti, že negativní přitahuje zase negativní. Pokud v sobě přijmeme to negativní, tedy opravdu přijmeme, přestává mít nad námi moc a jak se píše v ezot. knihách: „přijali jsme to negativní“.  Jak jednoduché a snadné. Na seminářích metody PPP vám dám návod, jak se to dělá a jak je to úžasně jednoduché.

 

Metoda PPP pracuje na principu regresní terapie, že to – Přijímáme, Pochopíme a Propustíme. Tyto 3P nebo PPP jsou zásadní v našich životech, bez nich se ty naše lekce, pro které jsme si sem na tu naši krásnou modrou planetu přišli, nikdy neuvolní. To je řešení té naší „karmy„. Nepotřebujeme chodit do minulých životů, půjdeme jen do začátků tohoto života.

 

Metoda PPP rozpouští náš filtr z minulosti, přes který sledujeme svět a vytváříme si jím naši realitu a žijeme si ten svůj Vesmír. Naše podvědomí nás už pak nemusí „chránit“ před tím světem tam venku – jak jinak než nemocemi. Pak i události se nám nastavují tak, že začínáme okolo sebe vytvářet realitu, kde je opravdová láska, radost, mír, štěstí a pochopení, protože to z nás samých začne vyzařovat a podle zákona rezonance: – to co vysíláme, se nám zase vrací zpátky.

 

Je to metoda pro všechny lidi, ať už mají nějakou energii nebo ne. Kdyby se to naučili i vaše děti, víte, jaká by to byla pro ty všechny děti úleva, nežít to, co my a hned od začátku si vyčistit všechny vztahy a situace?  Kolik by bylo na naší překrásné planetě šťastnějších lidí…  Je to pro každého z vás fantastická cesta zrychlení na vaší cestě vzestupu.

 

A v mých seminářích vám dám návod, jak na to. Každý účastník si vyzkouší na vlastních problémech, jak se jich elegantně zbavit. Osobní zisk je překvapivý. Teoretizování má nulovou hodnotu. Až teprve praxe má žádoucí efekt (můžete mít v malíku dopravní předpisy i teorii jízdy autem, ale dokud nesednete za volant, neumíte řídit). Po semináři budete schopni si dát své vlastní věci do pořádku a začít konečně žít ten náš život v radosti, štěstí, míru, hojnosti a lásce.

 

Pojďte se odpojit od Matrixu.  S metodou PPP je to velmi jednoduché a hlavně účinné.

Pořádám 3 semináře.

V prvním semináři se naučíte jak tato metoda funguje. Dopoledne je teorie a pak odpoledne i praxe, kde si to na sobě vyzkoušíte a tím se to aktivuje. Pak už budete vědět, jak na to.

V druhém semináři se naučíme další metodu zpracování pro nás nepříjemných věcí.

V třetím semináři vám řeknu něco o 5 základních traumatech, které máme všichni – někdo víc někdo míň. Na základě těchto traumat si pak nasazujeme masky a ty pak celý život žijeme. A kvůli nim nám to moc v těch vztazích nejde… Samozřejmě vás přiučím i něčemu novému.

 

Semináře stojí 1500,- Kč (65,- Euro)

 

Terapie metodou PPP:

Nebo můžete přijít na terapii, která trvá asi 3-4 hodiny. Tady se dostaneme do hloubky vašich problémů a společně je vyřešíme.

 

Cena terapie  je 2200,- Kč (95,- Euro) za 3-4 hodinovou terapii. Je-li potřeba, následně 500 Kč za hodinu. Studenti, důchodci či lidé v tíživé situaci se mohou domluvit na splátce. Je možno i přes Skype nebo mobil, pokud jste zdaleka.

 

 

Změň svůj život Ty. Nikdo jiný to za Tebe neudělá

 

zpět